Remote First: Senior Java Developer
Spin HR s.r.o.
Praha, CZ
před 21 hodinami
source : Easy-prace.cz

Senior JAVA Developer se podílí na vývoji platformy pro datovou integraci. Spolupracuje s týmem na vývoji nových features, opravě bugů a vylepšování dev infrastruktury.

Vymýšlí architekturu produktu s ohledem na výkon, udržitelnost i spolehlivost. Práce téměř výhradně na home office. Zhruba jednou do měsíce osobní setkání v kanceláři.

Požadujeme : Jsi full-stack developer, máš solidní zkušenost s vnitřnostmi J2SE, J2EE, nejsou Ti úplně cizí front-end technologie : VueJS, Primefaces, Eclipse, HTML, CSS, JavaScript, jsi doma v back-end technologiích : Linux, relační databáze (MySQL, Postgres, Oracle.

 • rutinně zvládáš vzdálenou práci po VPN, ssh, svůj stroj si dnes běžně administruješ, dobře a jasně komunikuješ, jak po web conferencingu, tak v chatu, jsi iniciativní, nečekáš, až Ti někdo řekne, co jak udělat, včas víš, kdy už potřebuješ pomoct a jsi připraven pomoci teamu.
 • Nabízíme : Možnost ovlivnit technologický stack, produkt i to, jak pracujeme neformální kultura, pružná pracovní doba (10 : 00-16 : 00 pevná část, ostatní volitelné), 5 týdnů dovolené, birthday day + 3 sickdays ročně, jednou ročně pořádáme hackathon, 3x ročně firemní akce (hory, voda), výhodu středně velké společnosti (70 lidí) bez korporátních pravidel, notebook, firemní mobil a tarifVzdělání : bakalářské, vysokoškolské, postgraduálníTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost