HR CONSULTANT PRO IT DIVIZI
AC Jobs
Jihomoravský kraj
před 2 dny

Zajímáte se o oblast personalistiky? Chtěli byste se naučit vést výběrová řízení, hodnotit a motivovat kandidáty a úspěšně obsazovat i specializované pracovní pozice?

Máte obchodního ducha a dobré komunikační dovednosti? Láká Vás práce v perspektivním odvětví IT technologií? Hledáte odpovědnou práci, kde za Vámi budou vidět výsledky?

Pokud ano, pak do našeho týmu hledáme právě Vás! HR CONSULTANT

Pracovní náplň

  • Vyhledávání vhodných uchazečů na zadané pracovní pozice z oblasti IT
  • Práce s databázemi uchazečů o zaměstnání, tvorba inzerce, selekce životopisů
  • Denní komunikace s kandidáty, vedení pohovorů, testování uchazečů
  • Udržování a rozvoj vztahů s klienty, komunikace požadavků na pracovní pozice
  • Koordinační činnost mezi uchazeči o zaměstnání a zaměstnavateli, zprostředkování pohovorů
  • Akviziční činnost, vyjednávání obchodních podmínek spolupráce
  • Průběžné získávání přehledu o IT oblasti a IT technologiích
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání (IT, Ekonomie)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zájem o oblast personalistiky
  • Orientace v oblasti IT výhodou minimálně zájem o tuto oblast
  • Aktivní přístup k práci
  • Schopnost pracovat na více projektech zároveň
  • Obchodního ducha, zkušenosti s vedením obchodního jednání velkou výhodou
  • Co nabízíme?

  • Smysluplnou a motivující práci
  • Zajímavé platové ohodnocení ovlivnitelné výkonem
  • Prostor pro karierní růst, seberealizaci
  • Zaměstnanecké benefity (stravenky, sick days, odborné vzdělávání)
  • Pracoviště v centru Brna
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Příjemný kolektiv a firemní akce
  • Požádat