Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci ve fyzikálních oborech
TESCAN Brno, s.r.o.
Brno, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Požadované dovednosti Pro nabízenou pozici je nezbytné technické vzdělání (např. fyzika, chemie, nanotechnologie na úrovni minimálně absolventa bakalářského studia).

Požadujeme plynulou znalost AJ na úrovni min. C1 ve všech kategoriích. Dále alespoň komunikační znalost druhého světového jazyka.

Poznámka k volnému místu : Nabízíme volné místo experta na Aplikace pro TEM. Očekáváme zkušenosti se systémy TEM, dále pak schopnost aplikovat tyto zkušenosti na reálné problémy VaV.

Náplní práce bude analýza vzorků za využití moderních technologií TEM, FIB, FIB-SEM, metodik korelativní mikroskopie. Požadujeme hlubokou znalost aplikací pro TEM a dále minimální znalost modelovacích programů v oblasti přístrojů částicové optiky.

Místo výkonu práce : Brno, Libušina třída 816 / 1souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost