Všeobecná nebo praktická sestra na ortopedické operační sály, Centrální operační sály, ranní provoz
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Brno, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brněse sídlem Pekařská 53, 602 00 Brno, IČ : 00159816Centrální operační sálypřijmou do hlavního pracovního poměru zaměstnance na plný úvazek na pozicivšeobecná nebo praktická sestra na ortopedické operační sályna ranní provozOdborné požadavky : o SŠ / VOŠ vzdělánío uživatelská práce s PCo odpovědný přístup k prácio morální a občanská bezúhonnostNabízíme : o zajímavou a odpovědnou prácio stabilní platové a pracovní podmínky (platové ohodnocení dle nařízení vlády č.

341 / 2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů)o 5 týdnů dovolené o zaměstnanecké výhody (závodní stravování vč.

příspěvku na stravu, příspěvek na penzijní pojištění, výhodné tarify na mobilní telefony pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky, příspěvek na nákup vitamínových prostředků z nemocniční lékárny, příspěvek na dovolenou, příspěvky na očkování, SickDays) o nabídka výhodných jazykových kurzů přímo v nemocnicio možnost účastnit se vzdělávacích akcíNástup : od 1.

9.2022Písemné přihlášky společně se strukturovaným životopisem, včetně uvedení údajů o dosavadní praxi a Souhlasem se zpracováním osobních údajů zasílejte na adresu : renata.

skrabalova fnusa.czKontakt pro dotazy : Renata Škrabalová, DiS., vrchní sestra Centrálních operačních sálů, tel : + 420 543 185 343, mobil : +420 602 134 141, e-mail : renata.

skrabalova fnusa.cz Zaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené, závodní stravování, flexibilní pracovní doba

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost