Matematika nebo Český jazyk nebo ZVS - Psychologie - Praha -...
TOP kurzy s.r.o.
Praha
před 11 hodinami
source : Fajn brigády.cz

Informace o pracovním místě

obracíme se na Vás s možností spolupráce ve formě vedení výuky v námi organizovaných přípravných kurzech na přijímací zkoušky na VŠ pro oblast :

 • Matematika (zaměření na numeriku - jednoduché početní operace a logiku) - jedná se o rozbor jednoduchých úloh z našich studijních materiálů.
 • nebo

 • Český jazyk (zaměření na verbální myšlení) - jedná se o rozbor jednoduchých jazykových úloh z našich studijních materiálů.
 • nebo

 • ZSV - základy společesnkých věd - vedení výuky, zejména teorie
 • nebo

 • Psychologie - vedení výuky, zejména teorie
 • Vámi vedená výuky by probíhala v termínech dle vzájemné dohody, různě rozvržených v období od října 2021 do dubna 2022, zpravidla by výuky probíhala :

 • domluvených středečních termínech v čase 17 : 00 - 20 : 00
 • nebo

 • domluvených sobotních termínech v čase 10 : 00 15 : 00
 • Je možné vést výuku pouze v domluvených středečních termínech nebo jen v domluvených sobotních termínech, nebo kombinaci středečních i sobotních termínů.

  Na termínech Vámi vedené výuky a jejich rozsahu se vzájemně domluvíme, aby Vám vyhovovaly a byly pro obě strany optimální.

  Místo vedení výuky : na Praze 1 - v blízkosti Václavského náměstí a metra. Učebny jsou kapacitně cca okolo 30 osob. V učebnách je k dispozici audiovizuální technika (dataprojektor, plátno)

  Odměna : 200 - 300 Kč za hodinu (60 minut), dle kvalifikace a zkušeností.

  Spolupráce by probíhala na dohodu o provedení práce (je proto spolupráce s námi možná bez jakýchkoliv omezení, i když máte například hlavní pracovní poměr, je možné spolupracovat)

  Spolupráce je vhodná pro absolventy vysokých škol, pedagogy či i studenty vysokých škol.

  případě zájmu o danou spolupráci nám zašlete životopis včetně kontaktu na Vás nebo informace o vašem vzdělání a praxi.

  Po následném prvním výběru budeme vybrané zájemce kontaktovat pro domluvení se na dalších podrobnostech.

  Požadujeme

  Spolupráce je vhodná pro absolventy vysokých škol, pedagogy či i studenty vysokých škol. - dokončené vysokoškolské vzdělání výhodou, není však podmínkou - může se jednat o jakoukoliv fakultu, vysokou školu s absolvováním studia, případně probíhající studium daného či i jiného oboru nebo právnické fakulty, pedagogická praxe výhodou - není však podmínkou, spolehlivost, dochvilnost, zodpovědnost, lidský přístup, individuální přístup ke studentům, dobré vystupování, ochota dát ve výuce studentům maximum, aby pro ně výuka byla přínosem.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost