Ruční baliči na Benešovsku - mzda až 25.000 Kč doprava zdarma!
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Benešov, CZ
před 4 hodinami
source : Easy-prace.cz

Nabízíme Vám zaměstnání na pozici Ruční balič blízko Benešova se svozy zdarma!Popis práce : - jednoduchá manuální práce v potravinářské výrobě- balení bonbónů kontrola kvality výrobků- 2 směnný provoz (12hod.

denní a noční 618186h.)- uplatnění pro ženy i mužePotřebujete : - dobrý zdravotní stav pro práci v potravinářství- zdravotní průkaz- fyzickou zdatnost pracovitost odpovědnostNabízíme : - práce přibližně 15 dní v měsíci- mzda od 20 25.

000 Kč (126 Kč / hod.) + příplatky- příplatky za přesčas 50 % za noc 20 % za víkend 10 % svátek 100%- za dobrou docházku čtvrtletní bonusy 3.

000 5 týdnů dovolené - svozy ZDARMA na směnu i zpět na trase : Vlašim Benešov Sedlčany Votice Bystřice Čerčany Týnec nad Sázavou.

 • dotovaná strava obědy do 35 kantýna- nápoje (kávačajvoda) po celý den zdarma - zaměstnanecký obchod- posilovna na pracovišti- týdenní zálohy 1.
 • 000Vzdělání : základní, vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost