CNC operátor
Brembo Czech s.r.o.
Ostrava, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

72237 Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojůZamKTelefonicky v pracovních dnech 13-15 hod. na č. 778 887 357, e-mailem adela lahresova cz.

brembo.com, adresa pro osobní kontakt Na Rovince 875, Ostrava - Hrabová.Příprava a obsluha obráběcího stroje. Práce zahrnuje zejména zakládání materiálu do stroje, vizuální kontrolu výrobku, ruční opracování a uložení do balení.

Práce je pouze pro jedince, kteří jsou v dobré fyzické kondici.Zaměstnanecké výhody : Levnější mobilní tarif, bankovní produkty, příspěvek na penzijní připojištění, akce pro zaměstnance, příspěvek na sportovní aktivity, očkování proti chřipce, pojištění kolektivní odpovědnosti (pracovní činnosti), roční docházkový bonus, mimořádné bonusy za vynikající práci a dobré nápady, výrobní prémie, příspěvek na dopravu aj.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost