Projektový manažer
NPR.Construction.cz s.r.o.
České Budějovice, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Náplň práce : 1.Organizační a administrativní zabezpečení s Koordinatormi pod sebou,2.Řizeni oddelení v PRAZE / ČESKE BUDEJOVICE / PLZEN / Česka LIPA / LIBEREC3.

Vyjadnavani nových obchodnich přiležitosti4.Denní řízení auta 5.Řešení požadavků ze strany zakazníka,6.Týdenni organizace práce pro Koordinatory v tímu7.

Flexibilni pracovní doba8.Organizace naboru a hledaní nových vazeb na trhu pro zakazníky Co od Vás očekáváme : 1.SŠ vzdělání s maturitou2.

Samostatnost v práci a rozhodování a vedeni tými3.Proaktivita4.Prokazatelná znalost MS Office (Word, Excel, Outlook) je podmínkou5.

ŘP skupiny B, aktivní řidičCo Vám můžeme nabídnout : 1.Dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr nebo Živnost podľe dohody,2.

Možnost se dále vzdělávat 3.Benefity4.Mesičný paušal od dosahnutých tržeb na středisku5.Služební automobil 6.Služební telefon a notebook7.

Nástup možný ihned8.Místo výkonu práce : PRAHA / CESKE BUDEJOVICE9.Mzda do výšky 100 000 netto10.% podil za narust tržeb a zisku na střediskuVzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost