Recruitment Consultant – technické pozice (výroba, logistika)
Synergie s.r.o.
Praha , CZ
před 9 hodinami

Informace o nabídce

  • Typ pracovního poměru : plný úvazek
  • Sektor : HR a personalistika
  • Level pozice : Specialista
  • Náplň práce

    Do zkušeného týmu konzultantů hledáme Recruitment Consultanta se specializací na technické pozice. Budete se zaměřovat na specializované a manažerské pozice u našich klientů, českých i mezinárodních společností, působících v různých oblastech průmyslu -

    například výrobě, logistice, strojírenství, stavebnictví, chemickém průmyslu.

    Jste-li komunikativní týmový hráč a dokážete komplexně a kreativně řešit každodenní výzvy, rádi vás uvítáme v našem týmu.

    Budete pracovat v příjemném mezinárodním kolektivu v centru Prahy. Dostanete podporu zkušených odborníků a know-how renomované mezinárodní personálně poradenské společnosti s 25-

    letou tradicí, které vám umožní rozvíjet své profesní znalosti, dovednosti a kariérně růst.

    Na pozici budete zodpovídat za :

  • Obsazování pozic u stávajících klientů, budování dlouhodobých vztahů s klienty a rozšiřování potenciální spolupráce
  • Zodpovědnost za celý náborový proces Recruitment i Executive Search projekty
  • Nastavování sourcingových strategií využívání interních i externích zdrojů
  • Proaktivní komunikace s potenciálními kandidáty telefonické pre-screeningy a vedení osobních pohovorů
  • Vyhledávání nových možností spolupráce, vyjednávání podmínek spolupráce
  • Aktivní účast na interních i externích networkingových eventech
  • Možnost podílet se na zajímavých interních projektech
  • Prostor pro vlastní projekty a uplatnění iniciativy
  • Nabízené podmínky

  • Uvítáme praktické zkušenosti v náboru minimálně 1 rok (na straně personální agentury či společnosti)
  • Komunikativní úroveň angličtiny každodenní využití při komunikaci s kolegy, kandidáty a klienty
  • Profesionální komunikace a reprezentativní vystupování
  • Analytické a strategické myšlení
  • Odolnost vůči stresu, proaktivita a kreativita
  • Organizační dovednosti a time management
  • Požadavky na kandidáta

  • Příjemný pracovní kolektiv a možnost realizovat své nápady
  • Intenzivní zaškolení a možnost dalšího vzdělávání (interní i externí tréninky)
  • Možnost ovlivnit své finanční ohodnocení
  • Zajímavé benefity : 25 dní dovolené, 2 sick days, flexibilní pracovní doba, home office, stravenky, narozeninový příspěvek, roční MHD kupon, Multisport Benefit karta, ovoce na pracovišti, teambuildingové aktivity, kanceláře v Karlíně (pár kroků od zastávky tramvaje i metra)
  • Charakteristika klienta

    Synergie je personálně-poradenská společnost působící na českém trhu již 25 let. Jsme součástí francouzské skupiny Synergie Group, která má v Evropě vedoucí postavení v poskytování HR služeb.

    Působíme v oblasti Permanent Placement i Temporary Staffing. Máme pobočku v Praze i Brně, jsme tedy flexibilní plnit očekávání našich klientů.

    Náš Permanent Placement tým je rozdělen na dvě divize : technickou a netechnickou. Konzultanti v Netechnické divizi se specializují na obsazování pozic z oboru financí, obchodu, marketingu, lidských zdrojů, administrativy a práva.

    Konzultanti Technické divize se zaměřují na pozice z oblasti automotive, logistiky, IT, výroby a strojírenství.

    Kolegové z Temporary Staffing nabízí svým klientům komplexní HR řešení v různých průmyslových odvětví se specializací na bílé i modré límečky.

    Jsme členy APPS, Česko-francouzské obchodní komory a držiteli GOLD MEDAL Ecovadis v oblasti CSR a lidských práv.

    Jsme tým, který se navzájem podporuje, sdílí zkušenosti a nadšení. Naší důležitou hodnotou je vzdělávání a osobní rozvoj, které nám umožňují růst v rámci kariéry i osobně.