EDI SME
Honeywell, spol. s r.o.
Brno, Czech Republic
před 13 hodinami
source : Hitprace

První kontakt e-mailem.Popis : - Navrhujete vhodný pracovní postup pro konkrétní systémy IT / SBG. Využíváte přitom znalosti o BPM procesu a nástrojích.

 • Podle potřeby spolupracujte s interními a externími zúčastněnými stranami na vytvoření elektronického rozhraní.- Odpovědnost za testování, "certifikaci" a podporu po výrobě.
 • Pomáháte při zřizování, údržbě a sledování všech činností spojených se systémovou a datovou integrací s interními a externími partnery.
 • Rozumíte požadavkům zákazníka, provádíte podrobný technický návrh a určujete úroveň úsilí a implementačního přístupu.Následující zkušenosti a praxe uchazeče jsou vítány : - Bakalářský titul v oboru- 5 let zkušeností v oblasti elektronické výměny dat (EDI) při práci se standardy EDI (x12, EDIFACT atd.
 • Odbornost v oblasti EDI platforem IBM B2Bi a nástrojů třetích stran jako Elemica, Conexiom.- Znalosti SAP / ERP pro správu objednávek, 3 a více let - Výhodou by byly zkušenosti s aplikacemi cloudového hostování- SAP EDI pracovní znalosti a technické zkušenosti se SAP, SFDC, webovými službami atd.

  Zaměstnanecké výhody : - stravenky, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištěníSouhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost