PROGRAMÁTOR HER
AC Jobs
Jihomoravský kraj
před 15 dny

Chcete vyvíjet nové kreativní hry pro mobilní platformy? Jste nadšení programátoři, kteří se chtějí podílet na kreativním procesu vývoje her?

Světově respektované herní studio hledá do svého týmu zapálené vývojáře. Nabízíme tvůrčí prostředí s řadou zkušených vývojářů, kteří se neváhají podělit o své znalosti při tvorbě her.

Pracovní náplň

  • Vývoj her pro mobilní platformy (iOS, Android a Windows Phone)
  • Programování v jazyku C# nebo JAVA nebo C++, práce s Unity3D
  • Podíl na návrhu her a designu
  • Spolupráce s Quality Assurance oddělením
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání v IT oblasti
  • Zkušenost s vývojem SW - OOP (C#, Java, C++)
  • Znalost Unity3D výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Co nabízíme?

  • Možnost dát kousek sebe do skvělých her
  • Práci na vývoji top herních titulů u globálně úspěšné společnosti
  • Spolupráci s těmi nejlepšími lidmi z oboru v republice a s nejnovější technologií
  • Přátelský tým a atraktivní pracovní prostředí situované v blízkosti centra města
  • Požádat