Řidiči sk. B - mezinárodní doprava na plachtové dodávce do 3,5t
CM TRANS s.r.o.
Teplice, Czech Republic
před 14 hodinami
source : Hitprace

NÁSTUP MOŽNÝ PO DOHODĚ (v průběhu ledna 2022).Hledáme řidičet sk. B na plachtovou dodávku Fiat Ducato, 8 paleta. Jezdíme EU Po-Pá.

Výjezdy v pondělí a návraty v pátek, víkendy doma nebo dle domluvy. Průměrný nájezd 15.000 km / měsíčně. Parkujeme v Teplicích.

POŽADUJEME : - ŘP sk. B, praxi na plachtové dodávce minimálně 1-2 roky- Znalost CMR (znát náležitosti dokladu)- Schopnost domluvit se, jazyk není podmínkou, ale nutná základní domluva- Umět zabezpečit náklad- Dohledat firmu naklády / vykládky, zajistit řádné naložení a složení nákladu- Spolehlivost, soběstačnost, čistotnost, slušnost- Odolnost vůči stresu a umět si poradit- Akceptovat pokyny dispečeraNABÍZÍME : - plat od 35.

000 Kč, příplatek za čistotu vozidla, spotřebu PHM- firemní telefon + neomezený paušál, tablet, lednice- podpora na telefonu 24hodV případě zájmu volejte pro více inforamcí na tel : +420 739 576 558, nejlépe 16-18hod.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost