PERSONALISTA – návrhy metodiky, směrnic, postupů a dokumentace pro personální oblast
Stimul - personální poradenství
Praha-Klánovice, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Pro našeho klienta významnou technickou společnost, pro jehož potřeby již několika let jsme partnerem v oblasti výběru nových spolupracovníků, obsazujeme nově utvořenou pozici v personálním útvaru : PERSONALISTA návrhy metodiky, směrnic, postupů a dokumentace pro personální oblast Náplň práce Uvedená pozice je důležitou součástí personálního útvaru s odpovědností k personálnímu řediteli.

Současně budete v úzké spolupráci k HR Bussiness partnerům, dále k manažerům průřezem firmou. Klíčovým prvkem bude koordinační práce v oblasti řízené dokumentace s důrazem na personální dokumentaci, se kterou pracují vedoucí technických středisek a manažeři odborných oddělení.

Za personální útvar budete pracovat s dokumentací k osobním údajům zaměstnanců. Významná bude práce v aktualizaci a nové podobě popisů pracovní pozic.

Také činnosti vyhodnocení, sledování dokumentace a metodice pro BOZP, která je vzhledem k technickému a provoznímu charakteru firmy důležitá.

Podílíte se a postupně povedete jednání ke všem fázím interních personální směrnic : vzniku, návrhu a úpravám u nových směrnic, prezentaci k vedení jednání k připomínkám oslovení interních důležitých partnerů ke komentářům, tzv.

odchycení nápadů a inovací sledování provázanosti vlivu změn do reálných procesů, sledování jejich vyhodnocení apod. prezentace návrhů zlepšení vlastních a od kolegů manažerů z provozů Požadujeme : SŠ / VŠ vzdělání se zkušenosti v personální oblasti praxe v oblasti personální zájem, případně určitá zkušenost k dokumentaci pro personální provoz např.

popisy pracovních pozic, směrnice k personálním procesům ve firmách, nastavení pravidel pro osobní údaje Vyhláška 101, GDPR apod.

praktická dovednost využití PC zájem o Excel schopnost jednání na různých úrovních řízení ve firmě nebát se prezentovat návrh či diskutovat v projektech znalost angličtiny ŘP B občasné cesty do provozů poboček v rámci ČR Nabízíme : Pozice nabízí uplatnění k další práci průřezem firmou, vzhledem k větší střední velikosti (cca 400 zaměstnanců).

Jasný systém benefitů. Prostor pro pečlivost i vlastní návrh v personální práci a v podpoře personální práce vedoucích v technických odděleních.

Kvalitní finanční ohodnocení jsme otevřeni kolegyni / kolegovi s mírnou i větší zkušenosti k procesům i nejen z HR. Vzdělání : vyšší odborné, vysokoškolské, SŠ s maturitou, bakalářské Typ pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost