Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních
Europets, s.r.o.
Praha-Troja, CZ
před 18 hodinami
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : PrahaPrvotní kontakt : ANNA DOBRORIZ, tel. : použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulářVýpis z RT, flexibilita a spolehlivost, praxe výhodou.

Poziice pokojské zahrnuje péči o pořádek v hotelových pokojích a dalších prostorách. Příprava údklidového vozíku a převzetí spotřebních předmětů, prádla a čistících prostředků.

Přebírání podkladů a pokynů pro úklid pokojů. Každá pokojská je zopovědná za péči o počet vozíků jí přidělených, udržuje je upravenými a řádně uklizenými.

Při výkonu práce používá vysavač, prachovky, vozíky, čístící prostředky. Práce není vhodná pro uchazeče s astmatem bronchiale, ekzmy rukou, alergii na prach a chemikálie.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost