Profesionál dopravní logistiky - posun a kvalita pro Vaši kariéru (30.000- až 40.000-)
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Mělník, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Potřebujeme do teamu logistiky kolegu s dopravou a jejím světem v žilách. Jsme firma s nadnárodním dosahem kde se také dorozumíváme anglicky.

Pojďte s námi aktivně tvořit naši budoucnost naplňovat firemní vizi.Aktivně využíváme digitální prostředí s vyspělou technologií díky kterým můžeme pracovat na náročných a zajímavých projektech.

Věnujeme péči benefitům které smysluplně naplňují volný čas zdraví a rodinný život kolegů. Citlivě střežíme rovnováhu mezi prací a volným časem.

Staňte se součástí dynamické a přátelské firemní kultury.Vážíme si práce jednotlivce jako nezbytné součásti kvalitního díla celku jsme kolegové i team.

Váš pracovní čas bude naplněn kompletním rozsahem aktivit v logistice dopravy u výrobní firmy s nadnárodním dosahem.Budete spolupracovat s profesionály v oboru nejenom s kolegy ze zahraničních poboček kam se můžete i v budoucnu podívat na hostování.

Jestli to budete mít k nám daleko přispějeme na dopravu nebo vám rovnou vypomůžeme s přestěhováním celé rodiny.Dle zkušeností a schopností se s Vámi rádi domluvíme na pěkných penězích.

řádech 30.000- až 40.000-.Máte-li možnost stavte se nebo dejte vědět třeba hned zítra.Kontakt : Jakub Mikulecký použijte odpovědní formulářPojďte k nám budovat růst a inspirovat.

Vzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost