Prodejce nových vozů
HYUNDAI LXM motors s.r.o.
Ostrava, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

1. kontakt telefonicky v době 7 : 00 - 16 : 00 hodin, e-mailem. Tel. : 604 191 929, e-mail : zuzana.poncikova hyundailxm.

czPožadujeme : - SŠ vzdělání, znalost práce na PC- zájem o automobilovou problematiku a další vzdělávání v oboru- zkušenosti v oblasti automobilového obchodu výhodou- Velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti- Časová flexibilita- Iniciativní a samostatná osobnost s výraznou orientací na potřeby zákazníků- Řidičský průkaz : B- Praxe v oboru výhodouNabízíme : - Platové ohodnocení v závislosti na realizovaných prodejích- Možnost seberealizace v prostředí značkové sítě- Perspektivu profesionálního růstu- Příjemné a moderní pracovní prostředíZaměstnanecké výhody : služební vůz, firemní obědy, teambuildingy

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost