Mistr střediska veřejného osvětlení
Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Ústí nad Labem, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Požadavky : " Středoškolské vzdělání s maturitou v oboru elektro nebo příbuzném oboru " praxe v pozici elektro " platná vyhláška 50 / 1978 sb.

6 a více " znalost práce na PC (Windows, Office - Word, Excel, Outlook, internet) " velmi dobré organizační schopnosti, zodpovědný a proaktivní přístup" řidičské oprávnění skupiny "B"Předmět činnosti : " zajištění chodu střediska Veřejné osvětlení" kontrola práce čet a správa veřejných sítí" plánovaná kontrola / údržba a servis el.

zařízení" kontrola stavu přiděleného elektrického zařízení" odpovědnost za plnění plánu střediska " plánování směn zaměstnanců střediska a dohled nad docházkou zaměstnanců " kooperace s ostatními středisky společnostiNabízíme" pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou " fond pracovní doby 37,5 hod.

týden, pracovní doba PO -PÁ" nástupní mzda 31.000 Kč / měs. + osobní ohodnocení + další mzdové benefity" 5 týdnů dovolené" jízdní výhody i pro rodinné příslušníky" pojištění odpovědnosti za škody z výkonu povolání" stravenky v hodnotě 100,- Kč - plně hrazené zaměstnavatelemVýčet požadovaných dokladů pro zařazení uchazečů do výběrového řízení : " přihláška uchazeče musí obsahovat jméno, příjmení, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, datum, podpis uchazeče a kontaktní údaje" strukturovaný životopis zaměřený na průběh dosavadní praxe, odborné znalosti a dovednosti" kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a další doklady prokazující získání odbornosti" originál nebo kopie výpisu z evidence rejstříku trestů, ne starší než 3 měsíce" vlastnoručně psaný motivační dopisPřihlášky včetně požadovaných dokladů je nutno doručit v obálce označené textem : "Výběrové řízení - mistr střediska Veřejné osvětlení - NEOTVÍRAT" hodin na adresu : Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.

s., Revoluční 3088 / 26, Ústí nad Labem 401 11. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoliv zrušit, a to i bez udání důvodu.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost