Skladník/skladnice
ALNIA,a.s.
Lipník nad Bečvou, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Nástup možný IHNED.Náplň práce : - příjem, skladování a výdej zboží- kvantitativní a kvalitativní přejímka- ukládání a označování materiálu- kontrola úplnosti, neporušenosti obalů- reklamace vad obalů- celková evidencePožadavky : - řidičské oprávnění skupiny B- spolehlivost, pracovitost- organizační schopnosti, samostatnoststravenkový paušál v hodnotě 45Kč / den- docházkový bonus ( 2.

500Kč / měsíc)- levnější tarify pro volání i pro rodinu - po 3 měsících u firmy- slevy na zaměstnanecké nákupy- příspěvek na dovolenou - po 12 měsících u firmy ( až 5.

000Kč / rok)- penzijní připojištění - po 24 měsících u firmy ( až 7.900Kč / rok)- věrnostní bonusy - vždy po 5 / 10 / 15 letech ( až 5.

000 / 10.000 / 10.000Kč / rok)Zájemci se mohou hlásit : - zasláním životopisu (CV) na e-mail : neuzilova.sarka drevotrust.

cz;- telefonicky (v pracovní dny 08,00 - 15,00hod.) na čísle 606 773 642 - pan Pavel Kubeša

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost