Specialista lidských zdrojů s Holandštinou
Honeywell, spol. s r.o.
Praha
před 5 dny
source : Hitprace

místo výkonu práce : V parku č.p. 2326 / 18, Chodov, 148 00 Praha 414kontakt : Nádudvariová Petra, e-mail : Petra.Nadudvariova Honeywell.

comPopis : Podpora firemních a místních procesů v oblasti lidských zdrojů včetně interních převodů, propagací a správy reportů.

Budete poskytovat návody a podporu na otázky od našich zaměstnanců. Náplň práce : - Vytváření jednoduchých a intuitivních systémů a procesů, které umožní správné a rychlé řešení- Neustálé zlepšování vedoucí k inovacím v organizaci- Poskytovat plynulost celého procesu lidských zdrojů v rámci podpory obchodních cílů Požadavky : - Plynulá znalost Anglického jazyka- Plynulá znalost Holandského jazyka Následující zkušenosti a praxe uchazeče jsou vítány : - Administrativní zkušenosti- Schopnost přiměřeně reagovat na potřeby zákazníků- Schopnost multitaskingu- Organizační schopnosti- Efektivní komunikace zaměřená na profesionální poskytování zákaznického řešení Zaměstnanecké výhody : Stravenky, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost