Vývojový konstruktér
MANPOWER
Plzeňský, Plzeň
před 4 dny
source : Hitprace

Pro našeho klienta se sídlem v Plzni hledáme vývojové konstruktéry, kteří se vyznají v plastových dílech a ovládají program CATIA V5.

Pokud chcete získat práci v perspektivní společnosti, baví Vás konstruování ve 3D, domluvíte se jedním světovým jazykem a chcete dát své kariéře nový směr, zašlete nám Váš životopis.

POPIS POZICE :

  • Konstruování, modelování a vývoj jednotlivých součástí
  • Tvorba technických řešení
  • Návrhy zkoušek, analýza výsledků, návrhy změn a inovací
  • Příprava projektu pro sériovou výrobu
  • Komunikace se zákazníkem
  • PROFIL KANDIDÁTA :

  • Vzdělání v oboru strojírenství a zkušenosti z obdobné pozice
  • Nutnost orientace v plastových dílech
  • Orientace v konstrukčním programu CATIA V5
  • Znalost konstrukčních metod, norem technického kreslení
  • Koncepční myšlení, schopnost samostatně pracovat a řešit problémy
  • Znalost anglického či německého jazyka na středně pokročilé úrovni
  • NABÍZÍME :

  • Zaměstnání pod záštitou velmi silného jména
  • Možnost profesního růstu, získání mnoha zkušeností v oboru a rozvoj kariéry
  • Moderní pracovní prostředí, používání nejnovějších technologií
  • Odborná školení, stáže, jazykové kurzy a další vzdělávání v rámci zaměstnání
  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • Benefity (flexibilní pracovní doba, Home Office, možnost stravování ve firmě, dovolená 5 týdnů, firemní akce a jiné)
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.