FCS L2 Regional Functional Support
Faurecia Emissions Control Technologies, Mladá Boleslav, s.r.o.
Mladá Boleslav, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Bezděčín č.p. 125293 01 Mladá Boleslav 1Prvotní kontakt : tel. : +420601059385 (v odpoledních hodinách), e-mail : tomas.

prokop faurecia.com- Vedení a implementace požadovaných funkcí FCS.- Zajištění aktivit Retrofit v daném regionu a poskytování funkční podpory druhé úrovně pro koncové uživatele.

 • Shromažďování, popis a zpracování požadavků z jednotlivých webových stránek (v rámci žádosti o změnu RFC).- Zpracovává funkční specifikace a jejich validace.
 • Usnadňuje stanovení priorit a komunikuje rozhodnutí uživatelské komunitě. - Podporuje soudržnost a konzistenci údajů pomocí KPI.
 • Zajišťuje neustálé zlepšování a aktivně podporuje lepší využití FCS.- Aktivní účast na FAURs a poskytování podpory jednotlivým uživatelům, podpora funkce FCS.
 • Koordinace a provádění specifických školení.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost