Strojírenský dělník v lisovně pro práci na CNC plazmovém pálicím centru
PANAV, a.s.
Senice na Hané, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Pracovní doba : 6 : 00 - 14 : 00 hod., 14 : - 22 : 00 hod. NÁPLŇ PRÁCE : - práce na plazmovém pálicím centru POŽADUJEME : - vyučení ve strojírenském oboru- svářečský průkaz na pálení plazmou, kyslík (acetylén) - ZK 311 1.

1 nebo ZP 311-2 1.1- práce je vhodná také pro absolventy (na práci zaučímZaměstnanecké výhody : pouze ranní směnu- zázemní české společnosti s dlouholetou tradicí- 5 týdnů dovolené- závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele- po půl roce v pracovním poměru příspěvek na penzijní připojištění 600,- Kč- pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou při výkonu zaměstnáníKontakt POUZE emailem nebo telefonicky v pracovní dny v době od 7 : 00 hod do 14 : 00 hod.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost