GRAFIK A PRACOVNÍK MARKETINGOVÉHO ODDĚLENÍ
IBIS InGold, a.s.
Třebíč, Moravské Budějovice
před 23 hodinami
source : Hitprace

První kontakt e-mailem : kselikova ibis.czAktivní znalost grafických programů Adobe - Photoshop, Illustrator, InDesign, Adobe Premiere, After Effect, základní znalost HTML, zkušenosti v oblasti zpracování videa, animace a webové grafiky, MS Office, zkušenosti v oblasti fotografování vítány, zájem a základní přehled v oblasti ekonomie, financí a investic, anglický jazyk.

Dále samostatnost, flexibilita, kreativita, aktivní přísup, spolehlivost, pečlivost a cit pro detail. Pracovní poměr na dobu určitou s možností vzniku PP na dobu neurčitou a platový postup.

Nástupní plat dle ověřených znalostí 15-30 tis.Zaměstnanecké výhody : stravenky, pružná pracovní doba, zajímavá oblast činnosti, moderní pracovní prostředí.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost