ostraha prodejny Lidl
BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s.
Kyjov, Czech Republic
před 7 hodinami
source : Hitprace

Pracoviště : Nerudova 267 / 28, 697 01 Kyjov. Náplň práce : pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.

10 - 12-ti hod. směny, turnus krátký a dlouhý týden.Požadujeme : praxe v oboru a certifikát strážného výhodou - ne podmínkou, dobrou pracovní morálku, trestní bezúhonnost, věk nad 18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, základy etiky - vstřícné a slušné vystupování.

Nabízíme : zajištění certifikátu strážného, nástup možný ihned, možnost práce na DPP - a to i dlouhodobě. K základní sazbě odměny za záchyty, možno čerpat zálohu na mzdu.

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení pracovního poměru. Práce se sjednává na HPP, po domluvě možno pracovat rovněž na DPP.

Po odpracování 3 měsíců prémie 1500,- Kč.Vhodné také pro osoby s OZZ, invaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojíKontakt : telefonicky : Po-Pá 9.

00 - 16.00 hod., 737 087 145 pí. Božena Bilíková nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail : nabor.

centrum bohemiamarten.cz. - nezapomeňte přiložit platné tel. číslo a svou emailovou adresu.Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky, nebo e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost