Sales representative
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Čestlice, Czech Republic
před 11 hodinami
source : Personálka.cz

Pro našeho klienta, rozvíjející se renomovanou švédskou společnost s pracovními oděvy vstupující na český trh, hledáme vhodné kolegy / yně na pozici Sales representative.

Pracovní náplň :

  • Aktivní získávání nových zákazníků a udržování vztahů se stávajícími zákazníky
  • Budování a rozvoj obchodní sítě na českém trhu
  • Operativní činnosti spojené s obchodem
  • Tvorba objednávek a nabídek
  • Výjezdy za zákazníky
  • Požadujeme :

  • Komunikační dovednosti při práci se zákazníky na vysoké úrovni
  • Týmový duch
  • Proaktivní přístup
  • Organizační dovednosti
  • Výhoda : znalost v oblasti pracovních oděvů
  • Nabízíme :

  • Kompenzace za využití osobního auta plus pohonné hmoty
  • Mobilní telefon i pro soukromé účely
  • Výběr pohodlného firemního oblečení
  • 4 týdny dovolené, za každý rok 1 den navíc
  • Kvartální a roční bonusy
  • Pokud tě láká intenzivní práce se zákazníky neváhej a zašli nám svůj životopis.
  • Mzdové ohodnocení 45 000 - 60 000,- Kč
  • Lokalita sídla firmy Praha - Čestlice
  • Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

    Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

    Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289 / 7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č.

    110 / 2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

    Kontakt : PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

    Požadavky

  • Minimální vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Mobilní telefon
  • Výrobky a služby se slevou
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.