Asistenti soudců
Okresní soud ve Znojmě
Znojmo, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Zapisovatelé u soudu. Základní znalost práce na PC, ČTR, aktivní a odpovědný přístup k práci, časová flexibilita, spolehlivost a samostatnost.

Státní zkouška z psaní na klávesnici výhodou. Náplň práce : administrativní činnost, další práce dle pokynů nadřízeného.

Životopisy doručte k OS Znojmo nejpozději do 15.2.2022. K přihlášce k účasti ve výběrovém řízení přiložte : - ověřenou kopii dokladu o dosaženém vzdělání- výpis z rejstříku trestů ne starší než tři měsíce- strukturovaný profesní životopis uchazeče- písemný souhlas se zpracováním svých osobních údajů dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016 / 679 ze dne 27.

4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR) a zákona č.

110 / 2019 Sb. o zpracování osobních údajů. Bližší informace o volném místě p. Švejdová : telefonicky, e-mail.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost