Mzdový/á účetní
MESIT air, a.s.
Čenkov, Czech Republic
před 4 hodinami
source : Hitprace

Pozice : mzdový / á účetníJedná se o klíčovou pozici ve mzdové účtárně, komplexní zpracování mezd menšího počtu zaměstnanců v IS Helios Orange, zpracování mezd a odvodů, správa docházkového systému, vyřizování pracovně právních záležitostí ohledně vzniku, průběhu a ukončení pracovních poměrů, komunikace se zaměstnanci, rozvoj jejich školeníZaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, benefitní systémNástup od 18.

10.2021 na jeden rok s možností prodloužení.Mzda : 26 500,- až 31 300,- KčKontakt : Grones Roman Ing., tel. : 318 603 215, e-mail : roman.

grones mesit.czPrvní kontakt telefonicky v pracovní dny 6 : 00 - 15 : 00 hod.Místo výkonu práce : MESIT air, a.s.,, Čenkov č.p. 50, Jince

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost