VEDOUCÍ PRODEJNY
VESNA a.s.
Hradec Králové, CZ
před 1 dnem
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro VESNA a.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Dukelská třída 1713 / 7, Hradec Králové 2 (Hradec Králové), 50002
  • Přidáno : 20.9.2019
  • Vedoucí pracovních týmů v prodejnách :

  • PP na dobu určitou, nástup možný ihned
  • Náplň práce : odpovědnost za chod a provoz svěřené prodejny, vedoucí zajišťuje pravidelný výběr zboží na velkoobchodě, provádí odběr a příjem naskladněného zboží, oceňování a značení zboží, nabídku a prodej zboží zákazníkům, práci s pokladnou při prodeji zboží, drobné aranžerské práce
  • Požadujeme : znalost práce na PC, znalost textilního zboží výhodou,
  • příjemné vystupování a péči o zákazníky, velmi dobré komunikační schopnosti

    motivaci a chuť učit se novým věcem, časovou flexibilitu, spolehlivost,

    otevřenost, kreativitu, pracovitost, trestní bezúhonnost

  • Nabízíme : práci ve stabilní společnosti, firemní benefity
  • případě zájmu nás kontaktujte na e-mail, kontaktní osoba : Rohlíková Romana, e-mail : rohlikova vesna.cz
  • Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)