Recepční
Zlatý anděl s.r.o.
Český Krumlov
před 5 dny
source : Hitprace

Recepční - vzdělání středoškolské i vyšší. Pracoviště Hotel Zlatý anděl. Náplň práce : zajištění ubytování hostů, správa rezervací, práce se směnárnou, komunikace s hosty a zaměstnanci hotelu.

Požadované vlastnosti a dovednosti : výborný zdravotní stav, schopnost týmové práce, znalost práce na PC, dobré komunikační schopnosti, přátelské chování, vysoké pac.

nasazení a odolnost proti stresu. Jazykové znalosti AJ / NJ na komunikativní úrovni slovem i písmem. Znalost více jazyků a resrv.

systému INES výhodou. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba dvousměnná - denní a noční směna. Nástup ihned.

Mzda 17.500, - 23.000, Kč hrubého. Mzdové ohodnocení - výše nástupní mzdy je stanovena individuálně. K základní mzdě je po ukončení zkušební doby přiznán přípatek na osobní ohodnocení a další přípatky dle odpovědnosti a spolupráce, sezónní a další prémie.

dalším období progresivní růst mzdy dle pracovních výsledků. Kontakt : volejte Po-Pá od 8 : 00 do 14 : 30h (vzkaz na recepci 24 hod.

denně) 380 712 310 Ing. Čepeláková, office hotelzlatyandel.cz. Ověřeno 18.6.2019.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost