údržbář
Partner in Pet Food CZ s.r.o.
Veselí nad Lužnicí, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Jateční 470 / II, 391 81 Veselí nad Lužnicí a Řípec 94, 391 81 Řípec.Náplň práce : - provádění preventivní údržby a opravy výrobních strojů ve výrobě- úklid svěřeného úseku- spolupráce s ostaními odděleními v rámci firmy- práce v nepřetržitém provozu : 4 dny práce, 4 dny volna 2x denní (6 : 00 - 18 : 00 hod.

2x noční (18 : 00 - 6 : 00 hod.)Požadavky : - manuální zručnost- týmový hráč- zodpovědný přístup k práci- uživatelská znalost PC- ochota učit se novým věcem a technologiím.

Výhodou : - praxe v oboru- předchozí zkušenost z potravinářského / výrobního prostředí- zájem o další rozvoj a vzdělávání- svářečský průkaz - kvalifikace dle vyhlášky č.

50 / 1978 Sb. 6.Nabízíme : - stabilní práci na plný úvazek- přátelský kolektiv- 4 týdny dovolené a možnost čerpat free days- měsíční výkonností prémie až 15 %- prémie za docházku- příspěvek na stravování - zaměstnanecká sleva na firemní produkty- příspěvek na penzijní pojištění- bonus za doporučení nového zaměstnance- odměny při pracovním, životním jubileu- MULTISPORT karta- firemní pracovní oblečení a obuv- pitný režim na pracovišti.

Kontakt : telefonicky, e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost