Skladník s VZV
MANPOWER
Středočeský, Úžice
před 5 dny
source : Hitprace

Hledáte zajímavé zaměstnání na hlavní pracovní poměr a jste z okolí Úžic ?

Máte zkušenosti s pozicí skladníka ?

Hledáme vhodné kandidáty na pozici skladník v nadnárodní společnosti, zabývající se distribucí materiálů pro podporu komunikace.

Uspokojují požadavky zákazníků, kterými jsou tiskárny, reklamní agentury, kancelářské velkoobchody, atd.

Pokud i Vy se chcete přidat do úspěšné a prosperující společnosti, neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

POPIS POZICE :

  • příjem a výdej zboží včetně souvisejícíh stupňů kontroly
  • nakládka zboží zákazníkům nebo na rozvozová auta
  • prováději zápisů do kontrolních listů
  • dodržování předpisů bezpečnosti práce a požární ochrany
  • PROFIL KANDIDÁTA :

  • čistý trestný rejstřík
  • zkušenosti na pozici skladník - výhodou
  • platný průkaz VZV - výhodou
  • ochota pracovat ve směnném provozu (ranní 4-11 : 45 hod, odpolední 11 - 18 : 45 hod)
  • NABÍZÍME :

  • spolupráce na hlavní pracovní poměr v nadnárodní společnosti
  • mzda : až 27 500 Kč + po roce spolupráce navýšení mzdy
  • po roce týden dovolené navíc + sick days
  • stravenky v hodnotě 100 Kč / den
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • lokalita : Úžice
  • Požádat