HR specialista až 40.000 Kč. Nástup možný IHNED.
SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o.
Mladá Boleslav
před 2 dny
source : Hitprace

Informace

Do výrobní automobilové společnosti hledáme kolegu na pozici HR specialista. Vaší práci bude obstarávaní veškeré administrativní a operativní činnosti spojené s nástupem zaměstnanců.

Budete spravovat celou denní agendu všech zaměstnanců . Vaše práce bude pestrá a spojená jak s personalistikou také s administrativou.

Anglický jazyk u nás využijete denně. Pokud jsi myslíte, že je nabídka pro vás zajímavá, prosím použitě tlačítko ODPOVĚDĚT a na základě vašeho životopisu se Vám ozveme.

Náplň práce :

  • Administrativní činnost
  • Kontrola docházek zaměstnanců
  • Zastřešení komunikace se zaměstnanci a partnery
  • Zabezpečování školení - BOZP, vstupní
  • Příprava podkladů pro mzdy
  • Reporting
  • Co od vás očekáváme

  • Zkušenosti s personalistikou a administrativou
  • Anglický jazyk na vysoké úrovni - denní komunikace
  • Španělský jazyk výhodou
  • Co vám nabízíme

  • Mzda až 40.000 Kč
  • Benefity
  • Pracovní doba PO - PÁ
  • Stravenky
  • Lokalita : Bezděčín - Mladá Boleslav
  • Nástup : dle domluvy
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.