SALES SUPPORT - internship
PHILIP MORRIS INTERNATIONAL MANAGEMENT SA
Prague, Czech Republic
před 10 dny

Philip Morris International Inc.

je přední mezinárodní tabákovou společností, prodávající sedm z patnácti nejvýznamnějších tabákových značek na světě, včetně značky nejprodávanější Marlboro.

PMI zaměstnává vice než 80 000 zaměstnanců a výrobky společnosti jsou prodávány na ve 180 zemích.Jsi studentka 4.-5.

ročníku vysoké školy a láká tě získání zkušeností v mezinárodní společnosti v oblasti obchodu a marketingu zaměřené na specifickou oblast trhu?

Baví Tě zkoušení teorie v praxi, hledání příležitostí, nacházení odpovědí a máš smysl pro detail?

Můžeš pracovat 20 hodin týdně?

Naše současná internka Laura odchází studovat do zahraničí a my hledáme posilu třeba právě Tebe! Co bude Tvými úkoly?

 • Připravovat reporty a analýzy potřebné pro rozhodování o našich aktivitách-Vytvářet podklady pro obchodní jednání data, prezentace v PowerPointu atd.
 • Komunikovat s ostatními týmy, obchodníky a agenturami např.
 • ohledně přípravy vizuálů -Spolupracovat při vytváření spotřebitelských aktivit, např.

  incentivních programů na podporu prodeje a jejich následné vyhodnocování-Bez nějaké té rutinní administrativy se to neobejde a budeme rádi, pokud nám pomůžeš se zadáváním objednávekCo bys měla splňovat?

 • Aktuálně studuješ vysokou školu zaměření není až tak podstatné-Co podstatné je a určitě oceníme, je selský rozum, aktivita a zvídavost-
 • Občas tady využiješ angličtinu, takže by ses neměla bát komunikovat, němčina bude výhodou-Důležitý je také Excel konting.

  Tabulky a pokročilé fce bys měla zvládnout a budeme Tě lehce testovat při výběrovém řízení-Rádi bychom přivítali někoho, kdo je spolehlivý a samostatný, je schopný se na věc podívat i z analytického pohledu a má smysl pro detail-Navíc umí řídit a má ŘP sk.

  B- Co mi za to nabídnete?-Placenou stáž, dohodu o pracovní činnosti (DPČ) s úvazkem 20hod.týden v mezinárodní společnosti-

  Flexibilní rozvržení pracovní doby a zároveň částečnou práci z domova-Místo výkonu v centru Prahy (přímo na stanici metra B) s krásnou terasou a výhledem na Pražský hrad, výbornou kávou a Náplavkou ihned za rohem-

  Stravenky a spoustu restaurací v okolí-Fitness centrum a supermarket přímo v budově-Zaměstnanecké akce-Profesní růst

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost