OPERÁTOR VE VÝROBĚ
AC Jobs, s.r.o.
Ústecký kraj
před 5 dny
source : Hitprace

Jste učenlivý, a máte chuť pracovat pro firmu, kde Vás dobře zaplatí. Chcete dělat v přátelské a pohodové společnosti, kde budete mít možnost profesně růst, když budete šikovný?

Pak mi pošlete svůj životopis, nebo mi rovnou zavolejte.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Obsluha výrobních zařízení
  • Monitoring, kontrola zařízení
  • Odběr vzorků
  • Drobná manuální práce, případně přemísťování břemen
  • Práce vhodná pro může
  • CO POŽADUJEME?

  • Minimálně výuční list
  • Základní znalost práce na počítači
  • Praxe ve výrobě-výhodou
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu (8 a 12hodinové směny)
  • CO NABÍZÍME?

  • 5 týdnů dovolené
  • Nástupní bonus 14000
  • Příspěvek na rekreaci Vás i na tábory Vašich dětí
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost bezúročné půjčky
  • Práci v Ústí nad Labem
  • Požádat