Zdravotní asistentka do neurologické ordinace v Liberci!
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Česká Lípa, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Jsme ambulantní zdravotnické zařízení s bohatými zkušenostmi v poskytování pracovnělékařských služeb a léčebné péče.Naše zkušenosti spadají již do roku 1995.

Aktuálně hledáme do našeho týmu kolegu / kolegyni na pozici ZDRAVOTNÍ SESTRA SPECIALIZOVANÁ!Co budete dělat?-Komplexní základní nebo specializovaná zdravotně-ošetřovatelská péče-Odborné zdravotnické výkony-Pracovní prohlídky zaměstnanců výrobního podniku-Měření s EMG-Spolupráce s lékařem-Práce od PO-PÁ (7-15)Co od Vás očekáváme?

 • Způsobilost k výkonu povolání zdravotní sestry / bratra-Empatii a schopnost rozpoznat a vyřešit potřeby klientů-Samostatnost a rozhodnost-Zodpovědnost-Výborné komunikační schopnosti-Zdravotní a trestní způsobilost-Základní znalost práce na PCCo nabízíme?
 • Mzdu odpovídající vašim zkušenostem ve výši 40000-42000 Kč-Poukázky na volný čas kulturu a zdraví-Dotované stravování-Trvalý pracovní poměr ve stabilní mezinárodní firmě-Firemní pracovní oděv včetně ochranných pomůcek-Práci v moderním a čistém prostředí a inovativní technologieVzdělání : SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost