IT ANALYTIK PRO WEBOVÉ APLIKACE
Generali Česká pojišťovna
Praha, CZ
před 4 dny
source : Welcome to the Jungle

Velmi samostatná a zajímavá práce obsahující analýzu business zadání, vytváření funkční dokumentace a správu svěřené aplikace.

Co bude vaším úkolem?* Analýza business zadání včetně komunikace se zadavateli.* Tvorba funkční dokumentace, podkladů pro zadání k realizaci.

 • Příprava testů podklady pro testovací scénáře.* Testování menších zadání v případě potřeby.* Tvorba a udržování potřebné dokumentace.
 • Aplikační podpora pro svěřené aplikace.* Metodický dohled nad rozvojem svěřených aplikací.* Spolupráce na návrhu integračních rozhraní.
 • Jaké znalosti budete potřebovat?* Minimálně základní znalost XML, UML* Znalost principů webových aplikacíVýhodou bude : * Znalost SQL a ITIL* Orientace v enterprise prostředí### Zároveň se neobejdete bez : * Velmi dobrých organizačních a komunikačních schopností.

 • Znalosti principů agilního přístupu.* Pozitivního myšlení a odolnosti vůči stresu.* Kreativního přístupu k řešení úkolů.
 • Samostatnosti, spolehlivosti a flexibility.* Analytického a koncepčního myšlení.* Schopnosti pracovat v týmu.
 • Vysokého pracovní nasazení.### Co Vám můžeme nabídnout?* Příležitost kariéry v prostředí mezinárodní společnosti.* Zajímavou práci v profesionálním týmu.
 • Profesní rozvoj a růst* Širokou paletu benefitů, kde si vybere opravdu každý (od příspěvku na stravování, přes velmi štědré příspěvky do Kafeterie, 5 týdnů dovolené + 5 dní osobního / zdravotního volna, pracovní notebook, mobilní telefon, příspěvek na penzijní pojištění, výhodné pojištění, multisport kartu a další)### Dopňující informace* pracoviště : Praha + Home Office* nástup : dohodouTěšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost