Odborný ředitel/ka
Liberty Ostrava a.s.
Ostrava, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

13211 Výrobní a techničtí náměstci (ředitelé) v průmyslové výroběZamKKontakt osobně po předchozí domluvě, e-mailem kamil.

kret libertysteelgroup.com, telefonicky Po-Pá 8-16 hod. na č. 725 650 377.Náplň práce : - organizuje, řídí a koordinuje vybrané závody hutní druhovýroby,- zodpovídá za strategii rozvoje, stanovování a plnění cílů hutní druhovýroby,- zodpovídá za výrobní výsledky závodů druhovýroby,- navrhuje a prosazuje efektivní finanční politiku, optimalizuje náklady svěreného úseku,- navrhuje investiční strategii, implementuje nové projekty.

Požadovaný profil : min. 2 roky praxe na obdobné pozici (ředitel válcoven, apod.), min. 10 let praxe v prostředí hutního průmyslu, výborná znalost procesů hutní druhovýroby, údržby, zkušenost s vedením lidí, min.

Bc. vzdělání technického zaměření.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost