PROCESS ENGINEER
AC Jobs
Praha-východ
před 14 minutou

Máte praxi z pozice procesního inženýra ve výrobní společnosti? K tomu máte znalost technické angličtiny? A chcete získat až 30 dní dovolené?

Potom je tato nabídka přímo pro Vás! Zašlete svůj aktuální životopis a já Vám ráda sdělím podrobnější informaci o pozici : PROCESS ENGINEER (50 - 60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • zefektivňování výrobních procesů
  • analyzování produktivity procesů
  • aktivní řešení technických problémů ve výrobě
  • zavádění Lean principů a technologií
  • specifikace výrobního zařízení
  • zajištění dodávky a instalace
  • Co požadujeme?

  • min. středoškolské technické vzdělání
  • prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici
  • komunikativní úroveň anglického jazyka
  • zkušenosti s projektovým řízením
  • znalost nástrojů štíhlé výroby
  • týmového hráče
  • Co nabízíme?

  • flexibilní začátek / konec pracovní doby
  • 5 týdnů dovolené + 5 sick days
  • možnost karierního růstu
  • příspěvek na dovolenou
  • dotované stravování
  • místo výkonu práce : Berounsko
  • Požádat