UČITEL/KA V MŠ
Mateřská škola Skipi s.r.o.
Letohrad, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

MÍSTO VÝKONU PRÁCE : Montessori mateřská škola, Tyršova č.p. použijte odpovědní formulář LetohradPOPIS POZICE : Do Montessori mateřské školy v Letohradě přijmeme kolegu / kolegyni k posílení našeho kolektivu.

Jste trpělivý, vnímavý, tvořivý člověk, který preferuje alternativní vzdělávání? Komunikujete s dětmi s respektem? Potom hledáme přímo Vás.

POŽADUJEME : - pedagogické vzdělání pro MŠ- bezúhonnost- kladný vztah k dětem- zdravotní způsobilost- samostatnost, systematičnost, pečlivost, trpělivostNABÍZÍME : - zajímavou a tvůrčí práci s dětmi v moderním prostředí- smlouvu HPP- přátelské prostředí a rodinnou atmosféru- podporu dalšího vzdělávání- nástup možný ihnedKONTAKT : telefonicky nebo e-mailem

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost