Mechatronici - elektrikáři
Manuvia Bonjob s.r.o.
Valašské Meziříčí, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

MECHATRONICI - ELEKTRIKÁŘIBudete se zabývat : opravami strojů a zařízeníkontrolou hydraulických stanic, čidel a bezpečnostních okruhů lisuplánováním preventivní údržbyzapojováním nástrojů a dalšími činnostmiPožadujeme : Alespoň ÚSO, popř.

vyučen v oboru elektroZnalost vyhlášky 50 / 78 Sb. 6 - platné osvědčeníZkušenosti s řídicími systémy Siemens apod. výhodouZkušenosti v oblasti automatizace jsou vítányOchotu pracovat na směny Nabízíme : po zapracování až 28 000 Kč / měsíc a více25 dní dovolenéubytování 3 měsíce ZDARMAod 4.

měsíce přispíváme 16 Kč / za každou odpracovanou hodinupráci ve třísměnném provozupříplatek za odpolední směnu 10 Kč / hodpříplatek za noční směnu 15 % z průměrného výdělkupráce přesčas 25 % průměrného výdělkutýmové bonusy až 680 Kč / týdenčisté pracovní prostředíPrvní kontakt : telefonicky na čísle 731 604 888 nebo e-mailem na andrea.zgodova manuvia.comov. 28.12.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost