Sociální pracovník
Farní Charita Karlovy Vary
Karlovy Vary, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Kontakt : Scheerbaumová Agata Mgr., e-mail : agata.scheerbaumova kv.charita.czDoporučenky pouze na předchozí domluvě e-mailem.

Pracovník pomáhá ubytovaným maminkám řešit jejich nepříznivou sociální situaci. Podporuje matku ve zvyšování její samostatnosti.

Pracovník provádí aktivizační činnosti v různých oblastech jejího života (vaření, péče o domácnost, péče o dítě, jednání s úřady, ).

Požadujeme dobré komunikační dovednosti a smysl pro týmovou spolupráci, samostatnost v organizování práce, znalost práce na PC (Word, Excel), empatii, trpělivost, trestní bezúhonnost a ochotu vzdělávat se.

Pracovní doba je nepřetržitá, dělená na denní 7 : 00 - 19 : 00 a noční 19 : 00 - 7 : 00. Rozpis směn dle domluvy a potřeb zaměstnavatele.

Pracovní poměr je na dobu určitou s možností prodloužení.Podmínkou zařazení do výběrového řízení je zaslání životopisu vč.

motivačního dopisu na uvedený email. Bližší informace telefonicky nepodáváme.Stravenkový paušál, týden dovolené navíc, podpora dalšího vzdělávání

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost