Automechanik / Autoelektrikář až 30 dní dovolené!
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Brno, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Hledáme novou posilu do našeho týmu jsme leader ve výrobě a servisu nákladních vozidel. Velice si hýčkáme loajálních zaměstnanců a čeká Vás u nás spoustu benefitů.

Náplň práce : provádění servisních prohlídek a oprav vozidel dle zakázkového listu dodržování stanovených postupů práce a bezpečnostních pravidel používání systému GDS odpovědnost za svěřené předměty odpovědnost za pořádek a čistotu servisu Co od Vás požadujeme?

Vyučení v oboru praxe výhodou Spolehlivost a pečlivost Řidičský průkaz skupiny B Co Vám za to nabídeme? Mzda 40-50.000- Stravenky 150- / Den 55% hradí firma Flexipass 600- měsíčně po půl roce ve firmě Penzijní nebo živoní pojištněí 8000- ročně po půl roce ve firmě Dovolená 25 dní po každých 5 letech ve firmě o 1 den dovolené více max 30.

Dní Výhodný tarif pro Vás a celou Vaší rodinu po půl roce ve firmě Karta DKV na nákup PHM po půl roce ve firmě Vzdělání : Vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost