IT Change Control Specialist
NTT Czech Republic s.r.o.
Praha hl.m., Praha
před 1 dnem
source : Hitprace

MVP : Milevská č.p. 2095 / 5, Krč, 140 00 Praha 4Kontakt : Frantová Veronika, e-mail : veronika.frantova dimensiondata.comChange Management Team Leader je práce na vyšší úrovni v Change managementu. Mají dvojí odpovědnost :

 • Koordinace a správa změn pro zajištění nepřetržité dostupnosti IT služeb
 • Vedení skupiny koordinátorů změn a / nebo vedoucích změn.Nutná předchozí zkušenost v change managementu, aktivní znalost Angličtiny.
 • The IT Change Team Leader is a senior-level job in the IT Change Management. They have a dual responsibility :

 • Coordinating and managing changes to ensure continuous availability of IT services
 • Leading a group of Change Coordinators and / or Change Managers.Zaměstnanecké výhody : Vzdělávání v rozsahu dle dohody s přímým nadřízeným5 týdnů dovolené3 tzv.
 • Sick Days ročněNáhrada mzdy za dobu dočasné pracovní neschopnosti nad zákonem stanovenou výši náhrady mzdy do výše fixní základní mzdy po dobu dočasné pracovní neschopnosti až 21 dnů ročněNotebook a mobilní telefon včetně datového tarifu dle firemních standardůPříspěvek na penzijní připojištění ve výši 1.

  000 Kč měsíčně (po zkušební době)Nadstandardní zdravotní péče (po zkušební době)Poukázky na stravování (Ticket Pro) v hodnotě 85 Kč s 55% dotací firmouObčerstvení (káva, čaj, voda) na pracovišti zdarma

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost