Administrativní asistent/ka
PALETY ZAVŘEL s.r.o.
Stráž pod Ralskem, Czech Republic
před 51 minutou
source : Hitprace

Náplň práce : - příjemky řeziva, číslování paketů a evidence na dodací listy, zaevidování šarží, kontrola řeziva a případné reklamace- výdejky skladového materiálu do spotřeby výroby- příjemky výrobků na sklad- výdejky zboží odběratelům a přepravcům- práce v účetním a skladovém systému Helios- evidence docházky zaměstnanců, kontrola plnění norem- kontrola ubytovny- zajištění lékařských prohlídek, bezpečnost práce, dohled nad vozovým parkem - evidence pokladnyPožadujeme : - minimálně středoškolské vzdělání- znalost práce na PC, znalost práce kancelářských programů excel, word, outlook - nutnost!- požadujeme zkušenosti s prací v účetním a skladovém systému Helios- řidičský průkaz sk.

B- požadujeme pečlivost, spolehlivost, samostatnostNabízíme- dobré mzdové ohodnocení.První kontakt emailem, osobně nebo telefonicky v pracovní dny od 7 : 00 do 16 : 00 hod.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost