PRAKTICKÝ LÉKAŘ
MMN, a.s.
Semily, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Požadavky : -ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru vnitřní lékařství-specializovaná způsobilost všeobecné praktické lékařství podmínkou-uchazeči musí splňovat požadavky Zákona 95 / 2004 Sb.

platném znění Zákona 67 / 2017 Sb.-ověřené kopie nebo originály dokladů o dosaženém vzdělání-platný výpis z rejstříku trestů-doklad o zdravotní způsobilosti-komunikační schopnosti, profesionální přístup, znalost práce na PCNabízíme : -pracovní pozice na plný pracovní úvazek-stabilní platové podmínky-výše mzdy v rozpětí 39 030 - 55 330,-Kč-možno individuálně sjednat podmínky-zajištění ubytování-5 týdnů dovolené, -závodní stravování, včetně dalších benefitů a odměn dle Kolektivní smlouvy,-sick days,-příspěvek dle výběru (na dovolenou, sport nebo vitaminy)Bližší informace : alena.

kuzelova nemjil.cz, Ing. Alena Kuželová, MBA místopředseda představenstva, tel. : 481 661 401 (od 8.00 do 15.00 hod., e-mailem, osobněTato pozice není podporována náborovým příspěvkem či stipendijním programem MMN, a.s.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost