DISPEČER/KA MEZINÁRODNÍ DOPRAVY
EIT TRADING s.r.o.
Okříšky, CZ
před 2 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro EIT TRADING s.r.o. .

Dopravní dispečeři :

První kontakt telefonicky nebo e-mailem : kristy eittrading.cz

Náplň práce :

  • Komunikace se zákazníky
  • Plánování a organizování přeprav
  • Zpracování příslušné administrativy
  • Sledování a evidence přeprav
  • Optimalizace tras
  • Vedení vlastní flotily vozidel a řidičů
  • Požadujeme :

  • SŠ vzdělání
  • Zkušenosti na odborné pozici velkou výhodou
  • Orientace v mapách
  • Aktivní znalost NJ nebo AJ slovem i písmem podmínkou
  • Výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost
  • Nabízíme

  • Zázemí v prosperující dopravní a logistické společnosti
  • Motivující platové ohodnocení
  • Kreativní a různorodou práci
  • Nástup možný ihned / dle dohody

    Vyžadované vzdělání : ÚSV