MANIPULAČNÍ DĚLNÍCI - ŘIDIČI VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU
LAKUM - KTL, a.s.
Frýdlant nad Ostravicí, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

C04 z : 9 / 4 / 2021 a : 16 / 7 / 2021Pro rozšíření našeho pracovního kolektivu v divizi povrchových úprav hledáme nové zájemce na pozici Manipulační dělník - Pracovník pro navěšování a svěšování a případnou práci s vysokozdvižným vozíkem.

Není potřeba platný řidičský průkaz na VZV, ale je nutná výborná zkušenost s řízením VZV. Požadujeme : zájem pracovat a spolehlivost.

Nabízíme : - týden dovolené navíc, firemní stravenky, výhodný mobilní tarif, vánoční a mikulášské balíčky, odměna při životním jubileu a odchodu do důchodu, příspěvek na sportovní aktivity, příspěvky na děti, firemní akce i pro rodinné příslušníky- odborná školení, osobní hodnocení, roční bonusy.Kontakt telefonicky, emailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost