Konzultant pro oblast CX automation
NTT Ltd.
Prague, Czech Republic
před 4 dny

In a constantly changing world, we work together with our people, clients and communities to enable them to fulfill their potential to do great things.

We believe that by bringing everyone together, we can solve problems using innovative technology that can create a world that is sustainable and secure.

At NTT, we encourage you to remain continuously curious, as that is what keeps you fast, flexible and relevant. No two days will be the same but that is what will help you grow and realize your full potential.

The power is in your hands to do great things. It’s time to lead the change, be the authentic you, to solve difficult challenges, to set the pace of change and to unleash your potential.

Want to be a part of our team?Do našeho rostoucího konzultačního týmu hledáme nového zkušeného kolegu pro oblast automatizace procesů.

Pojďte se podílet na rozvoji nové samostatné oblasti v týmu lidí, které jejich práce opravdu baví. Working at NTT Co budete mít na starost : Konzultační a realizační činnost na projektech v oblastech automatizace Jednání se zákazníky Mentoring kolegů Spolupráci při návrzích řešení, oponentura návrhu Přípravu obchodních nabídek ve spolupráci s obchodním zástupcem Spolupráci při zavádění nových produktů v oblasti automatizace Účast na školeních a seminářích, které pořádáme pro naše zákazníky Co by jste měl / a znát nebo mít : VŠ technického směru Zkušenosti z oblasti automatizace procesů a jejich nasazení min.

3 roky Prokazatelná znalosti automatizačních nástrojů UIPath, Automation Anywhere, apod. Znalost procesů a procesního řízení, business a procesní analýzy Znalost Microsoft Power a Dynamics365 řešení Zákaznický přístup, profesionální vystupování, diplomacie Komunikační a prezentační dovednosti Organizační schopnosti, spolehlivost, důslednost Týmová spolupráce Řidičský průkaz skupiny B ČJ na úrovni rodilého mluvčího, AJ - úroveň minimálně B1 What will make you a good fit for the role?

Co Vám nabídneme my : Příjemnou atmosféru, fajn tým a komunitu vysoce kvalifikovaných lidí Certifikace a školení Variabilní bonus Podporu zdraví : 3 sick days za rok, nadstandardní zdravotní péči 5 týdnů dovolené Auto i pro soukromé účely Multisport kartu Jazykové kurzy Stravenky v hodnotě 100 Kč Příspěvek na penzijní připojištění v hodnotě 1000 Kč / měsíc Náhradu mzdy v plné výši při dočasné pracovní neschopnosti do 21 pracovních dnů za rok Občerstvení na pracovišti, pravidelné firemní snídaně a mnoho dalšího Posuneme Vás dál a ještě Vás to bude s námi bavit : -)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost