Servisní technik/čka
ESOS Ostrava, s.r.o.
Ostrava-město, Ostrava
před 1 dnem
source : Hitprace

Pracoviště : Výstavní 3224 / 51, Moravská OstravaNabídky pouze písemně s profesním životopisem na e-mail : hr esosostrava.

cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení. V případě, že Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla ve výběrovém řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Náplní práce bude servisní činnost, preventivní prohlídky, opravy.Požadujeme : střední odborné vzdělání s výučním listem strojní nebo technické, čtení ve výkresové dokumentaci, samostatnost, ŘP sk.

B.Výhoda : znalost hydraulických systémů, vyhláška 50.Nabízíme : Možnost profesního i osobního růstu, motivující hodnocení podle výkonnosti a kvality odváděné práce, zaměstnanecké výhody.

Pracovní doba 6 : 30-15 : 00.Zaměstnanecké výhody : Stravenky, služební telefon.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost