Svářeč hliníku
Ostravské opravny a strojírny, s.r.o.
Ostrava, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

1. kontakt e-mailem : personalni oossro.czO nás : Ostravské opravny a strojírny jsou největší opravnou železničních kolejových vozidel v České republice s dlouholetou tradicí, sahající až do roku 1847.

Co vás čeká : svářečské práce při opravách, výrobě železničních kolejových vozidel.Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít : - praxe ve svařování metodou 131- platné oprávnění ke svařování ISO 9606-2 : 131 BW i FW, 23, PM AlMg- znalost materiálů a jejich vlastností- znalost čtení výkresů- manuální zručnost, samostatnost, bezúhonnostVýhodou bude, pokud budete mít : vazačský, jeřábnický průkazCo vám můžeme nabídnout- platové ohodnocení dle praxe a zkušeností- roční bonusy 10 000 Kč- závodní stravování- zaměstnání v kmenovém stavu- 5 týdnů dovolené- práce ve stabilní společnosti - jsme na trhu od roku 1847- práce na HPP v 1 směnném provozu- nástup IHNED nebo po dohoděPřidejte se do úspěšně rozjetého vlaku, těšíme se na Vás!

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost